Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Hotel Centrum Szkoleniowego CS Szkolenie i Doradztwo, Wrocław

ul. Boczna 12, 50-502 Wrocław

Hotel Centrum Szkoleniowego CS Szkolenie i Doradztwo, Wrocław

Hotel Centrum Szkoleniowego CS Szkolenie i Doradztwo, Wrocław - Opis

Hotel Centrum Szkoleniowego 'CS Szkolenie i Doradztwo we Wrocławiu znajduje się przy ul. Bocznej 12, ok 15 min od Dworca Głównego - idąc pieszo. Z Dworca PKP lub PKS wychodzimy na ulicę Suchą i skręcamy w lewo (z PKP) lub prawo (z PKS) i udajemy się prosto ok. 1 km przechodząc przez skrzyżowanie ul. Pułaskiego, ul. Dyrekcyjnej, ul. Hubskiej i ul. Suchej. Idąc ul. Hubską po ok. 500 m dochodzimy do skrzyżowania z wysepką dla pieszych i skręcamy w lewo w ul. Boczną.Podróżując samochodem ciągiem drogi krajowej nr 8 (Warszawa - Kłodzko - Kudowa) na skrzyżowaniu ul. Pułaskiego, ul. Dyrekcyjnej, ul. Hubskiej i ul. Suchej skręcamy w ul. Hubską i po ok. 500 m dojeżdżamy do skrzyżowania z wysepką dla pieszych i skręcamy w lewo w ul. Boczną.

111 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3,4 5- osobowych. Są również 3 apartamenty, w tym jeden z łóżkiem małżeńskim. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny z prysznicem. Wyposażone są w telewizory, czajniki, szklanki. Na terenie obiektu mieści się bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów. W obiekcie również jest możliwość skorzystania z siłowni , salonu kosmetycznego oraz gabinetu masażu. Recepcja posługuje sie językiem angielskim. Dla naszych gości udostępniamy punkt WiFi. Na miejscu jest restauracja, oferująca całodzienne wyżywienie. Dysponujemy również 9 salami konferencyjnymi, mogącymi pomieścić od 15-60 osób.

Hotel Centrum Szkoleniowego CS Szkolenie i Doradztwo, Wrocław - Podstawowe informacje

Śniadania:

Bufetowe

Internet w obiekcie:
Internet w pokoju:
Wyposażenie pokoi:
Koce
Koce
Radio
Radio
Suszarka
Suszarka
Tv
Tv
Wyposażenie wewnętrzne:
Gabinet kosmetyczny
Gabinet kosmetyczny
Siłownia
Siłownia
Stołówka
Stołówka

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.