Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-17:00)

Hotele dla firm

Szanowny Kliencie

Jeżeli reprezentujesz firmę lub korporację i jesteś zainteresowany kompleksową obsługą podróży służbowych to mamy specjalną ofertę dla Ciebie. Oferujemy rezerwacje hoteli na całym świecie, bilety lotnicze wszystkich przewoźników, ubezpieczenia podróży, bilety kolejowe, wynajem samochodów a także organizację spotkań, konferencji, eventów, wyjazdów firmowych, wyjazdów służbowych, wyjazdów studyjnych, wyjazdów na misje gospodarcze i podróży referencyjnych. W ramach kompleksowej obsługi proponujemy:

dedykowany tylko dla Twojej Firmy system obsługi podróży służbowych,

negocjowanie dla Twojej Firmy z hotelami i przewoźnikami stawek korporacyjnych ,

możliwość załadowania własnych wynegocjowanych stawek korporacyjnych,

obsługę zgodną z polityka podróży travel policy Twojej Firmy,

obsługę programów lojalnościowych,

odroczony termin płatności,

możliwość wynegocjowania dodatkowych rabatów,

obsługę programów partnerskich,

dedykowanego doradcę PTQV,

telefon alarmowy 24/7,

raportowanie z rozbiciem na "miejsce powstawania kosztów" i inne indywidualne wymagania,

faktury zbiorcze,

prowadzenie reklamacji w imieniu Klienta.Zapraszamy do współpracy


Agnieszka Borowska
Dyrektor
Tel 22 322 85 58

Formularz kontaktowy w sprawie kompleksowej obsługi podróży służbowych

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem oferty kompleksowej obsługi podróży służbowych Twojej Firmy w zakresie rezerwacji hoteli dla firm, rezerwacji biletów lotniczych dla firm, rezerwacji biletów kolejowych dla firm, ubezpieczeń podróży, wynajmu samochodów i wyjazdów firmowych prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza :

W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-138 Warszawa, ul. Ptasia 2.
Zawarte w formularzu dane osobowe, w szczególności imię, nazwisko, adres, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, przetwarzane są w zakresie niezbędnym do podjęcia na Pani/Pana żądanie działań zmierzających do zawarcia umowy z Administratorem lub do wykonania umowy z Administratorem (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) w zakresie usług turystycznych świadczonych przez Administratora.
Więcej informacji: polityka prywatnosci

Aktualnie w naszym systemie dostępne są oferty:


Hotele na Świecie


411 303

hoteli


51 480

w lokalizacjach

OdkryjPolske.pl - Polski Portal Rezerwacyjny

OdkryjPolske.pl - Polski Portal Rezerwacyjny. Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. OdkryjPolske.pl - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.