+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-17:00) | Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Pensjonat Amelia, Hotel , Iwonicz Zdrój

Ul. Kulczyńskiego 2, 38-440 Iwonicz Zdrój

Pensjonat Amelia, Hotel , Iwonicz Zdrój

Pensjonat Amelia, Hotel , Iwonicz Zdrój - Opis

Pensjonat Amelia to elegancki i komfortowy obiekt, który oferuje swoim gościom tanie noclegi. Bieszczady, które otaczają ten przytulny pensjonat znajdujący się w Iwoniczu Zdroju co roku przyciągają osoby zainteresowane udanym wypoczynkiem i górskimi krajobrazami.

Warto więc wybrać ten właśnie pensjonat. Choćby z powodu miejscowości, w której się znajduje. Iwonicz Zdrój jest bowiem jednym z najstarszych (liczy sobie ponad 400 lat tradycji) uzdrowisk w naszym kraju. Jest to więc doskonały wybór dla wszystkich osób, które podczas wypoczynku chcą zadbać o swoje zdrowie. Napić się tu można bowiem naturalnych wód mineralnych oraz skorzystać z zabiegów borowinowych, które mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie.

Wszystkim osobom, które mają ochotę zadbać o siebie pensjonat Amelia oferuje więc komfortowe noclegi. Bieszczady zaś kuszą pięknem swoich krajobrazów i bliskością natury. Wspomniane wcześniej zabiegi to nie jedyna okazja na zatroszczenie się o potrzeby swojego ciała. Gościom, którzy marzą o wysmukleniu swojej sylwetki oraz pozbyciu się toksyn z organizmu w pensjonacie tym oferowana jest dieta Ewy Dąbrowskiej. To niezwykle skuteczna dieta oczyszczająca bazująca na owocach i warzywach.

Pensjonat Amelia, Hotel , Iwonicz Zdrój - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
25
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Przechowalnia bagażu:
TAK
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Maestro
Śniadania:

Bufetowe

Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzęta są akceptowane.
Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty

Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Balkon
Balkon
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Koce
Koce
Leżaki
Leżaki
Łóżko małżeńskie
Łóżko małżeńskie
Radio
Radio
Room service
Room service
Sejf
Sejf
Suszarka
Suszarka
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC
Wyposażenie zewnętrzne:
Miejsce na ognisko
Miejsce na ognisko
Wyciąg narciarski
Wyciąg narciarski
Wyposażenie wewnętrzne:
Sauna
Sauna
Stołówka
Stołówka

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.