| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie, Pałac, Krotoszyce

Ul. Warmątowice Sienkiewiczowskie 33a, 59-223 Krotoszyce Krotoszyce

Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie, Pałac, Krotoszyce

Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie, Pałac, Krotoszyce - Opis

Miłośników rzeczy niekomercyjnych, chcących spędzić czas w wyjątkowym miejscu serdecznie do nas zapraszamy. Nie jesteśmy zwykłym hotelem, posiadamy jedynie 5 indywidualnie urządzonych pokoi gościnnych i bardzo chętnie przyjmujemy gości w naszych progach. Pokoje dla Was mieszczą się na drugim piętrze pałacu, do których korytarzami prowadzą kamienne oraz drewniane schody.

Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie, Pałac, Krotoszyce - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
5
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Niemiecki
Parking:
Prywatny bezplatny
Śniadania:

Bufetowe

Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzeta nie są akceptowane
Udogodnienia dla niepełnosprawnych:
Obiekt przystosowany do osób niepełnosprawnych
Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet
Internet
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy

Pałac Warmątowice Sienkiewiczowskie, Pałac, Krotoszyce - Organizowanie wesel

Organizowanie wesel:
Organizujemy wesela do 200 osób

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.