| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Hotel Pałac Alexandrinum, Hotel , Krubki-Górki

Krubki-Górki 13a, Krubki-Górki

Hotel Pałac Alexandrinum, Hotel , Krubki-Górki

Hotel Pałac Alexandrinum, Hotel , Krubki-Górki - Opis

Szanowni Państwo !!! Początek rezerwowanego pobytu musi przypadać na minimum 4 dni do przodu w stosunku do daty dzisiejszej.

Nasz obiekt jednym z hoteli w okolicach Warszawy, który posiada bardzo nowoczesne sale konferencyjne, które umożliwią Państwu zorganizowanie profesjonalnych wydarzeń firmowych.

Niepowtarzalny wystrój wyróżnia nasz obiekt i sprawia, że dla każdego Gościa staje się on oazą wypoczynku. Gustownie urządzone wnętrza, harmonijnie łączące tradycję z nowoczesnością, zachwycają od pierwszych chwil spędzonych w naszym pałacu.

Zarówno lokalizacja, jak i atmosfera naszego obiektu sprzyjają organizacji:
- spotkań biznesowych,
- konferencji,
- imprez integracyjnych,
- kolacji firmowych,
- wesel,
- rodzinnych wypadów za miasto.

Szeroki wybór atrakcji w hotelu oraz jego okolicy umożliwia Gościom różnorodne formy spędzania wolnego czasu. Zadbaliśmy o to, aby każdy z Państwa mógł odpoczywać u nas w zależności od swoich upodobań i miał okazję do poznania przepięknych zakątków naszej okolicy.

Podczas pobytu możecie Państwo zrelaksować się w eleganckim SPA & Wellness, skorzystać z basenu, jacuzzi i sauny, a w pałacowym parku czeka na Państwa mnóstwo atrakcji, m.in stadnina koni, klimatyczny grill czy plac zabaw dla dzieci.

Hotel Pałac Alexandrinum uwodzi komfortem i elegancją na każdym kroku. Nasza stylowa restauracja zachwyci Państwa zarówno swoim wnętrzem, jak i bogactwem smaków. Każdy, kto szuka stylowego hotelu w Warszawie i okolicach, będzie zachwycony możliwościami, jakie daje Pałac Alexandrinum.

Niepowtarzalny hotel 4-gwiazdkowy w Warszawie oferujący niezwykły wymiar komfortu? Tylko Pałac Alexandrinum! Zapraszamy serdecznie.

Urzekający pałacową architekturą Pałac Alexandrinum to magiczny i komfortowy hotel 4-gwiazdkowy w okolicach Warszawy.

To wyjątkowe miejsce położone jest zaledwie 13 km od granicy Warszawy, dzięki czemu możecie Państwo rozkoszować się ciszą, spokojem oraz bliskością malowniczego krajobrazu.

Alexandrinum to pałac pod Warszawą, który oferuje Państwu pobyt w unikalnych wnętrzach. Do Państwa dyspozycji oddajemy 30 komfortowo wyposażonych pokoi, nowocześnie urządzone sale konferencyjne, restaurację, kawiarnię, klub nocny.

Okolice Pałacu Alexandrinum to niezapomniane spotkanie z bogatą fauną i flora, mnóstwem lasów, ścieżek rowerowych oraz ciekawych miejsc historycznych.

Sam park otaczający hotel to resztki parku krajobrazowego założonego na przełomie XVIII i XIX w. z kolistym stawem, w pobliżu ruin dworu (I poł. XIX wieku) Stanisława Grabowskiego - ministra Wyznań Religijnych i Oświecenia Publicznego.

Wycieczka po najbliższych okolicach hotelu to niezwykłe spotkanie z historią.

W pobliskim Okuniewie można zobaczyć Cmentarz Parafialny z XIX w oraz Pomnik Żołnierzy poległych w 1920r w Okuniewie.

Poświętne może poszczycić się murowaną kapliczką przydrożną zbudowaną ok. połowy XIX wieku. Wewnątrz znajduje się rzeźba Chrystusa Ukrzyżowanego, pochodząca z XVIII wieku.

Poza tym warto odwiedzić grób rodziny Lelewelów, niegdysiejszych właścicieli Woli Cygowskiej. Znajduje się on na cmentarzu parafialnym.

Sulejówek słynie z Willi Milusin. Jest to miejsce będące świadkiem wydarzeń politycznych dwudziestolecia międzywojennego, a także rodzinna przystań dla Naczelnika Państwa, Józefa Piłsudskiego.
Willa zbudowana została przez Komitet Żołnierza Polskiego w 1921 roku, według projektu Kazimierza Skórzewskiego. Swoją sławę zawdzięcza Józefowi Piłsudskiemu, który przebywał tam wraz w rodziną w latach 1923-35. Dla marszałka było to miejsce intymne. W Sulejówku poświęcał czas żonie Aleksandrze (pierwotna właścicielka posiadłości) oraz córkom, Wandzie i Jagodzie, próbując tym samym zdystansować się od zawirowań politycznych w kraju. Tu stawiał pasjanse, grywał w szachy, wypijając przy tym ogromne ilości mocnej i słodkiej herbaty.

Poza tym w Sulejówku możemy zobaczyć pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Ogród Pamięci Dzieci ofiar hitlerowskiego obozu Auschwitz-Birkenau.

W Wołominie nie można ominąć "Domu nad Łąkami" - rodzinnej posiadłości Zofii Nałkowskiej - znanego salonu literackiego przełomu XIX/XX wieku. Również w Wołominie znajduje się, zbudowany w stylu drewnianego baroku syberyjskiego, dom "Pod Akacjami" z 1883 r.

Niezwykle ważnym zabytkiem jest również późnorenesansowy pałac w Chrzęsnem. Zbudowany został w 1635 r. dla Stefana Dobrogosta Grzybowskiego, starosty warszawskiego i kamieńczykowskiego oraz kasztelana lubelskiego. Budowla związana była potem z takimi znamienitymi rodami szlacheckimi, jak Kotarbińscy, Karscy, Maszyńscy, Koskowscy. Pod koniec XIX wieku na plenery malarskie przyjeżdżał tu Władysław Podkowiński.

W Dąbrówce znajduje się kościół Podwyższenia Krzyża Świętego według projektu Zygmunta Twarowskiego. Jest to neogotycka, jednonawowa świątynia. Większość wyposażenia kościoła pochodzi z XVIII w. Znajdują się w nim pamiątkowe tablice fundatorów, szaty liturgiczne z XVII-XVIII wieku, a w kancelarii parafialnej zachował się także akt urodzenia Cypriana Kamila Norwida.
Kaplica pogrzebowa wzniesiona została w 1881 roku, a drewniana plebania zdobiona drewnianymi ornamentami w 1898 roku. Jej ganek ozdobiono wyjątkowymi kolorowymi witrażami.

Stary cmentarz i kapliczki przydrożne w Dąbrówce – to również zabytki XIX wieku. Na cmentarzu parafialnym znajdują się groby z połowy wieku, których spoczywają księża tutejszej parafii i właściciele okolicznych wsi - Guzowatki, Ślężan, Małopola. Kapliczki przydrożne można spotkać tu często wzdłuż lokalnych dróg. Te ponad 100-letnie stanowią wyjątkowy element mazowieckiego krajobrazu.

W Jadowie możemy zobaczyć Kościół parafialny p.w. Znalezienia Krzyża Świętego wzniesiono w stylu neogotyckim (na miejscu poprzednich drewnianych) w latach 1882-1886 według projektu Józefa Piusa Dziekońskiego, autora projektów wielu kościołów na Mazowszu i w Polsce. Wnętrze zdobią rokokowe organy, a także szafa z miechy, dwie XVIII-wieczne barokowe figury siedzących puttów na cokołach balustrady chóru, pochodzące ze Śląska. Zachowały się osiemnastowieczne szaty liturgiczne. Na plebani przechowywane są księgi metrykalne sięgające 1632 roku.

W neogotyckiej kaplicy cmentarza parafialnego, wzniesionej w końcu XIX w., znajduje się obraz Chrystusa w grobie autorstwa Miłosza Kotarbińskiego oraz późno-klasycystyczny nagrobek z piaskowca Fryderyki z Ditzów Kotarbińskiej (zm. 1863).

Znajdziemy tu również zespół dworski rodziny Kotarbińskich z II połowy XIX wieku. W obecnym kształcie wybudowany został po 1860 roku. Kotarbińscy władali majątkiem do czasu przejęcia przez skarb państwa w 1945 r. Otaczają go zabudowania gospodarcze, oficyna dworska, spichlerz i obora.

Pod Jadowem znajdują się nielicznie zachowane nagrobki cmentarzy: żydowskiego i osadników szkockich z XIX wieku.

Klembów to murowany kościół parafialny p.w. św. Klemensa, stanął na miejscu drewnianego w latach 1823-1829. Konsekrowany był przez biskupa płockiego Klemensa Pierzchałę w czasach panowania Kazimierza Wielkiego. Zbudowany został dzięki fundacji właściciela dóbr klembowskich gen. Franciszka Żymirskiego. W rodzinnej krypcie w świątyni zostały pochowane szczątki generała. W latach 1885-1894 kościół był przebudowywany. Wyposażenie kościoła pochodzi z XVIII i XIX w. Drewniana czworoboczna dzwonnica wzniesiona została w I poł. XIX w.

Hotel Pałac Alexandrinum, Hotel , Krubki-Górki - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
30
Łączna ilość miejsc noclegowych:
59
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Diners Club
JCB Card
Maestro
Parking:
Prywatny bezplatny
Śniadania:

Kontynetalne

Klimatyzacja
Klimatyzacja w całym obiekcie
Dzieci:

Jest możliwość dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.

Dodatkowe łóżka oraz łóżeczka dla dzieci dostępne muszą zostać potwierdzone przez obiekt:

Maksymalna liczba dodatkowych łóżek w pokoju to: 1

Maksymalna liczba lóżeczek niemowlęcych w pokoju to: 1

Akceptacja zwierzat:
Zwierzęta są akceptowane.
Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty

Udogodnienia dla niepełnosprawnych:
Obiekt przystosowany do osób niepełnosprawnych
Pokoje dla niepełnosprawnych:
2 pokoje dla niepełnosprawnych
Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Kapcie
Kapcie
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Lodówka
Lodówka
Sejf
Sejf
Suszarka
Suszarka
Szlafroki
Szlafroki
Telefon
Telefon
Tv satelitarna (kablowa)
Tv satelitarna (kablowa)
Wyposażenie łazienki:
Kapcie
Kapcie
Suszarka
Suszarka
Szlafrok
Szlafrok
WC
WC
Zestaw kosmetyków
Zestaw kosmetyków
Wyposażenie kuchni:
Czajnik
Czajnik
Zestaw do parzenia kawy
Zestaw do parzenia kawy
Wyposażenie zewnętrzne:
Plac zabaw dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci
Wypożyczalnia rowerów
Wypożyczalnia rowerów
Wyposażenie wewnętrzne:
Bar/Kawiarnia
Bar/Kawiarnia
Basen
Basen
Jacuzzi
Jacuzzi
Klub nocny
Klub nocny
Restauracja
Restauracja
Sauna
Sauna
Winda
Winda

Hotel Pałac Alexandrinum, Hotel , Krubki-Górki - Sale konferencyjne

Maksymalna ilość osób w układzie szkolnym: 70
Maksymalna ilość osób w układzie kinowym: 100

Hotel Pałac Alexandrinum, Hotel , Krubki-Górki - Organizowanie wesel

Organizowanie wesel:
TAK

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.