| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Wyszukiwanie holeli i noclegów według lokalizacji lub nazwy

Hotele i noclegi Lubin

Hotele i noclegi Lubin: Znaleźliśmy 4 obiekty

Filtry:

Liczba gwiazdek

Rodzaj obiektu

Udogodnienia

  Sortuj według:
Nazwy
Kategorii
Miroszowicka 1, Lubin, PL Lubin

 
ul. M.Skłodowskiej-Curie 88 59-301 Lubin

Dogodne położenie Hotelu w pobliżu centrum miasta. W pobliżu KGHM, szpital MCZ oraz stadion klubu piłkarskiego Zagłębia Lubin. Naszym gościom hotelowym oferujemy 72 wygodne pokoje jedno-, dwu- i trzy osobowe z łazienkami, telefonem, TV 21 i 32 Samsung. Pokoje wyposażone są w biurka biznesowe, a dla Gości udostępniamy bezpłatny Internet Wi-FiW naszym hotelu znajdują...

 
Budowniczych LGOM 20 59-300 Lubin
wifi Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne

 

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.