| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Hotel "Pałac Akropol", Hotel , Lublin

Al. Warszawska 179a, Lublin

Hotel "Pałac Akropol", Hotel , Lublin

Hotel "Pałac Akropol", Hotel , Lublin - Opis

Hotel "Pałac Akropol" łączy w sobie klasyczne wnętrza z nowoczesnymi rozwiązaniami, gwarantując tym samym swoim gościom komfortowy i bezpieczny pobyt.

Hotel położony jest w odległości zaledwie 4,5 km od ścisłego centrum miasta opodal głównej trasy z Lublina do Warszawy.

Dla gości hotel oferuje 70 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu lub trzyosobowych oraz w apartamentach. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor, bezpłatny dostęp do wi-fi, łazienkę z wanną lub prysznicem, suszarką oraz zestawem kosmetyków. Na życzenie klienta jest możliwość udostępnienia żelazka i deki do prasowania

Restauracja "Lublin serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Śniadania na zimno oraz ciepło w formie bufetu serwowane są w godzinach 7:00 - 10:00. W restauracji goście mają również możliwość zjedzenia obiadu.

Hotel "Pałac Akropol", Hotel , Lublin - Podstawowe informacje

Łączna ilość miejsc noclegowych:
70
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Parking:
Prywatny bezplatny
Śniadania:

Bufetowe

Serwowane w godzinach 7:00 - 10:00

Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Suszarka
Suszarka
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Suszarka
Suszarka
Zestaw kosmetyków
Zestaw kosmetyków
Wyposażenie wewnętrzne:
Restauracja
Restauracja

Hotel "Pałac Akropol", Hotel , Lublin - Organizowanie wesel

Organizowanie wesel:
Organizujemy wesela do 150 osób
 
Sala weselna może pomieścić do 150 osób. Bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów zagwarantuje miejsce na auta wszystkich Gości weselnych. Przestronne pokoje hotelowe są w stanie pomieścić 70 osób. W pokojach możliwe są także dostawki.

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.