+48 22 322 85 08 (pn-pt 8:00-17:00) | Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Zamek w Otmuchowie, Hotel , Otmuchów

ul. Zamkowa 4, 48-385 Otmuchów

Zamek w Otmuchowie, Hotel , Otmuchów

Zamek w Otmuchowie, Hotel , Otmuchów - Opis

Historia Zamku Otmuchowskiego rozpoczyna się w pierwszej połowie XII wieku, kiedy to papież Hardian nadaje ziemię otmuchowską wraz z zamkiem we władanie biskupom wrocławskim. To dzięki ich interesom i inicjatywie zamek ulegał przeobrażeniom i rozbudowie. Istnienie zamku poświadczają także dokumenty, jeden z 1245 roku, drugi zaś z 1261 roku, gdzie wymieniono budowlę jako castrum i wspomniano o obecności kasztelana.Z pierwotnego założenia zamkowego do dziś zachowało się jedynie skrzydło północno-wschodnie ale i ono stanowi niemałą atrakcję Ziemi Otmuchowskiej.

Otmuchów to niewielkie miasteczko turystyczne słynące z zabytków, kwiatów, jezior oraz rekreacji, położone niedaleko Nysy, 100 km na południe od Wrocławia.

Gościniec posiada 70 miejsc noclegowych w tym:dwa dwuosobowe apartamenty, 8 pokoi jednoosobowych, 22 pokoi dwuosobowych (w sześciu z nich istnieje możliwość korzystania z dostawki), 3 pokoje trzyosobowe. Wszystkie pokoje z natryskami i toaletami wyposażone są w telewizor (telewizja kablowa) i telefon.

Zamek w Otmuchowie, Hotel , Otmuchów - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
34
Łączna ilość miejsc noclegowych:
61
Godzina zameldowania od:
13:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Personel posługujący się językiem angielskim jest dostępny tylko w ciągu dnia.
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Parking:
Prywatny bezplatny
Akceptacja zwierzat:
Zwierzęta są akceptowane.
Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty

20 PLN/doba/zwierze

Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC
Wyposażenie wewnętrzne:
Restauracja
Restauracja

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.