Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00
(pn-pt 8:00-17:00)

Blues, Hotel , Poznań

ul. Prusimska 7, Poznań

Blues, Hotel , Poznań

Blues, Hotel , Poznań - Opis

Hotel położony jest przy trasie wylotowej z Poznania do Świecka, 6 kilometrów od centrum miasta.

Wystarczy zaszyć się w jednym z wygodnych pokoi. W przestronnym studiu oraz jasnych 1- i 2-osobowych pokojach znajdziesz
wszystko, czego potrzebujesz, żeby się odświeżyć, zrelaksować i wygodnie odpocząć.

Zwierzęta domowe są akceptowane za dodatkową opłatą: zwierzę małe (do 10 kg) - 30 zł, zwierzę średnie (10-30 kg) - 50 zł, zwierzę duże (powyżej 30 kg) - 70zł.

Blues, Hotel , Poznań - Podstawowe informacje

Śniadania:

Bufetowe

Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Radio
Radio
Room service
Room service
Tv
Tv
Wyposażenie wewnętrzne:
Restauracja
Restauracja

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Polski Portal Rezerwacyjny

OdkryjPolske.pl - Polski Portal Rezerwacyjny. Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. OdkryjPolske.pl - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji noclegów w Polsce.