Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00
(pn-pt 8:00-17:00)

Inter Sport Sobieski, , Poznań

os. Jana III Sobieskiego 22/6, 60-688 Poznań

Inter Sport Sobieski, , Poznań

Inter Sport Sobieski, , Poznań - Opis

Hotel Inter Sport Sobieski położony jest na obrzeżach miasta Poznania (przy trasie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju). Przyjmuje gości od maja 2005 roku. Położenie hotelu, staranny dobór oferowanych produktów, rozmaitość atrakcji przeznaczonych dla gości, eleganckie i nowoczesne wnętrza oraz wyjątkowy serwis i niezawodny personel tworzą niezapomnianą atmosferę tego miejsca. Sprawia to że Hotel Inter Sport Sobieski stanowi wspaniałe miejsce dla wszystkich, którzy pragną wypocząć i zrelaksować się w Poznaniu niezależnie od pory roku i pogody.

Hotel Inter Sport Sobieski zaprasza do jednego apartamentu, 2 pokoi wieloosobowych oraz do 16 pokoi i 2-osobowych porównywalnych ze standardem szwajcarskich **. Każdy pokój dwuosobowy można przeznaczyć do jednoosobowego wykorzystania uzyskując luksusową, obszerną "jedynkę". Godne polecenia są pokoje o podwyższonym standardzie z dużym tarasem widokowym. Wszystkie pokoje Hotelu Inter Sport Sobieski wyposażone są w łazienkę z kabiną prysznicową, TV SAT i telefon.

Inter Sport Sobieski, , Poznań - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
18
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Rosyjski
Ukraiński
Parking:
Prywatny bezplatny
Rezerwacja nie jest konieczna.
Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzeta nie są akceptowane
Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Telefon
Telefon
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
Wyposażenie zewnętrzne:
Korty
Korty
Wyposażenie wewnętrzne:
Siłownia
Siłownia
SPA & Wellness
SPA & Wellness
Stołówka
Stołówka

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Polski Portal Rezerwacyjny

OdkryjPolske.pl - Polski Portal Rezerwacyjny. Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. OdkryjPolske.pl - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji noclegów w Polsce.