| Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Park Inn by Radisson Poznan, Hotel , Poznań

ul. Szyperska 22, Poznań

Park Inn by Radisson Poznan, Hotel , Poznań

Park Inn by Radisson Poznan, Hotel , Poznań - Opis

Park Inn by Radisson Poznan to czterogwiazdkowy hotel, który zostanie otwarty w jednym z największych, najstarszych i najlepiej prosperujących polskich miast. W tym nowoczesnym hotelu, zlokalizowanym przy modnej ulicy Garbary nieopodal historycznego Starego Miasta, będzie dostępnych 166 stylowych pokoi. Goście będą mieli do dyspozycji całodzienną restaurację, lobby bar, 5 pomieszczeń konferencyjnych, siłownię i parking. Hotel jest przystosowany zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów.

Poznań znajduje się 275 km na zachód od Warszawy oraz 255 km na wschód od Berlina. Jest to ważne centrum biznesowe i kulturalne, posiadające dobre ośrodki akademickie: w Poznaniu mieści się trzeci największy polski uniwersytet i mieszka tutaj 130 tys. studentów, którzy dodają kolorytu tutejszym uliczkom, placom i alejkom.

24-hour front desk
Pokoje dla niepełnosprawnych
Parking
Air conditioned
Fitness
Pokoje gościnne: 166
Restauracje hotelowe
Zaplecze konferencyjne
Szerokopasmowy dostęp do Internetu
Odległość od lotniska: 7.9 km

Park Inn by Radisson Poznan, Hotel , Poznań - Podstawowe informacje

Przynależność do sieci:
Park Inn
Łączna ilość pokoi:
166
Godzina zameldowania od:
15:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Akceptacja kart kredytowych:
Visa

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.