+48 22 322 85 08 (pn-pt 8:00-17:00) | Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Platinum Hotel and Residence Wilanów, Apartamenty, Warszawa

ul. św. U. Ledóchowskiej 12, Warszawa

Platinum Hotel and Residence Wilanów, Apartamenty, Warszawa

Platinum Hotel and Residence Wilanów, Apartamenty, Warszawa - Opis

Bliźniacze budynki Platinum Hotel & Residence Wilanów przy ulicy św. Urszuli Ledóchowskiej wzbudzały zainteresowanie już na etapie projektu, wszak nieczęsto w metropolii jaką jest Warszawa, obiekty hotelowe otacza przestrzenna powierzchnia biologicznie czynna. Trawniki, trawy ozdobne, krzewy oraz bogaty drzewostan pokrywają 70% działki Platinum Hotel & Residence Wilanów.
Panoramiczne okna, w 71 pokojach hotelowych i 94 apartamentach, wyposażone w zapewniające dyskrecję zasłony, pozwalają cieszyć się naturą, działającą relaksująco i wyciszająco.
Wyposażenie wnętrz zaprojektował młody, obiecujący architekt wnętrz, plastycznie ukazując prostotę stylu, pozwalając sobie na eklektyczne mariaże i zaskakując niekonwencjonalnymi rozwiązaniami.
Styl skandynawski cenimy za prostotę, funkcjonalność oraz wykorzystanie materiałów naturalnych, dlatego w Platinum Hotel & Residence Wilanów wszechobecnie widoczna jest jego naczelna zasada „Less is more”. Stąd prostota mebli - tylko te potrzebne, funkcjonalne, pozbawione zbędnych dodatków.
Naturalny surowiec reprezentują drewniane blaty, zabudowa kuchenna oraz łazienkowa, a uzupełniają je lniane firany i miękka pościel z satyny bawełnianej o delikatnym splocie.
W salach konferencyjnych, o łącznej powierzchni 127 metrów kwadratowych, oprócz funkcjonalnego wyposażenia, uzupełnionego nowoczesnością w postaci tablic multimedialnych, pojawiają się silne akcenty kolorystyczne. Konsekwentnie recepcja, oprócz nowoczesnego designu wyróżnia się kolorem i ciekawą formą.
Gościom Platinum Hotel & Residence Wilanów oferujemy bezpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni, wyposażonej w sprzęt siłowy, sprzęt cardio oraz zestaw akcesoriów firmy Matrix.
Budynki Platinum Hotel & Residence Wilanów ​są wolne od dymu papierosoweg

Classic to pokój sypialniany z łazienką o powierzchni ok. 20m². Układ i wyposażenie pokoju są wyjątkowo funkcjonalne. Przeznaczony jest dla jednej osoby lub pary na krótkoterminowe pobyty i wyposażony w wygodne, podwójne łóżko.

Wyposażenie:
• wygodne, podwójne łóżko (140x200cm)
• biurko
• dźwiękoszczelne okna
• indywidualnie sterowana klimatyzacja
• sejf
• bezpłatne Wi-Fi
• 40’ telewizor LED TV z bogatym pakietem programów telewizji hotelowej
• telefon
• zestaw do parzenia kawy i herbaty
• zestaw kosmetyków
• suszarka do włosów
• stojak na bagaż
• 2 butelki wody mineralnej

Platinum Hotel & Residence Wilanów jest strefą wolną od dymu papierosowego.

Platinum Hotel and Residence Wilanów, Apartamenty, Warszawa - Podstawowe informacje

Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Akceptacja kart kredytowych:
Visa

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.