+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-17:00) | Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Hotele Zamość

Wyszukiwanie holeli i noclegów według lokalizacji lub nazwy

Hotele Zamość: Znaleźliśmy 8 hoteli

Filtry:

Liczba gwiazdek

Rodzaj obiektu

Udogodnienia

  Sortuj według:
Nazwy
Kategorii
ul. Sitaniec 1 22-400 Zamość
wifi Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne

ARTIS**** HOTEL & SPA to prestiżowy kompleks położony na przedmieściach zabytkowego miasta Zamościa na Roztoczu, przy trasie Zamość - Lublin. Piękne stare drzewa - pomniki przyrody, soczysta zieleń ogrodu otaczająca wyjątkowe oczko wodne...

 
ul. Wyszyńskiego 52 22-400 Zamość
wifi Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne

Hotel \Jubilat\ położony jest w niedalekiej odległości od trasy tranzytowej E17 Warszawa-Lwów i dworca autobusowego PKS, około 1,5 km od pięknej zamojskiej Starówki, która dzięki swej wyjatkowości została wpisana na listę Światowego...

 
Sitaniec 9 22-400 Zamość

ARTIS Pokoje Gościnne, to pokoje i mieszkania do wynajęcia, które znajdują się na obrzeżach Zamościa. Budynek, w którym są umiejscowione, usytuowany jest w pobliżu ****ARTIS Hotel & SPA.

 
ul. Koszary 11 22-400 Zamość
wifi Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne

Hotel Carskie Koszary to nowy 3-gwiazdkowy hotel w Zamościu usytuowany pośród starego drzewostanu /pomników przyrody/w zabytkowym budynku dawnych carskich koszar.Lokalizacja hotelu umożliwia łatwy dostęp do najważniejszych instytucji miasta,...

 
ul. Rynek Solny 4 22-400 Zamość
wifi Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne

 
ul. Koszary 7 22-400 Zamość
wifi Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne

Czterogwiazdkowy Hotel Koronny usytuowany został w niewielkiej odległości od Starego Miasta Zamościa w zabytkowym budynku na terenie byłych zamojskich koszar wojskowych.

 
ul. Grecka 6 22-400 Zamość
wifi Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne

Hotel Renesans położony jest w centrum zabytkowego starego miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO w odległości ok. 1,0 km od dworca kolejowego i ok. 1,5 km od dworca autobusowego.

 

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.